JK BANDOLERO Těchařovice je hlavním partnerem, zaštiťuje celý projekt a ve zdejší stáji momentálně žije několik koňských hrdinů z připravované knihy.

JK Bandolero | JK Bandolero


MONIKA NAVRÁTILOVÁ

Monika je úžasná fotografka zaměřující se na focení portrétů, rodin, ale také reportáží z odlehlých koutů světa. Je oblíbená a vyhledávaná i těmi největšími celebritami nejen naší země. Kdo jiný měl tedy nafotit pohádkové bytosti z našeho projektu, Dádu a Žofinku?

Monika Navrátilová – Monika Navrátilová – fotografka (monikanavratilova.cz)


ŠÁRKA VEINHAUEROVÁ

Šárka je skvělá fotografka s citem pro detail, která dokáže vystihnout nejen krásu koní navenek, ale často zachytí momenty, které jsou mnohem hlubší, vystihující i krásu koňské duše. Vanda s ní spolupracovala po několik let a v tomto projektu se objeví 40 fotografií, jejichž je Šárka autorem.


TORINO PRAGA INVEST

Společnost Torino Praga Invest byla založena v roce 1995 a od té doby úspěšně působí na českém i zahraničním realitním trhu. Hlavní náplní činnosti společnosti jsou realitní investice a rozvoj komerčních a rezidenčních nemovitostí.

Torino – Praga Invest, s.r.o. – Realitní investice a rozvoj komerčních a rezidenčních nemovitostí (torinopraga.com)


 

MEDISERVIS s.r.o.

Firma nabízející špičkové služby a komplexní portfolio produktů pro zdravotnictví.

MEDISERVIS – Špičkové produkty a služby pro zdravotnictví | MEDISERVIS


Zaber dodávky s.r.o.

Pronájem dodávek jinak, Půjč si mě.

Úvod | pujc-si-me.cz


Jezdecká Stáj u Sepíka se zabývá výcvikem jezdců i koní. Zaměřuje se především na trénink mladých jezdců, kterým vštěpuje základy jezdectví a učí je správné péči o koně i pravidlům manipulace s nimi. Také zde je ustájeno několik koňských hrdinů tohoto projektu.

Jezdecký Výcvik | Stáj u Sepíka | Lysá nad Labem (sepik.cz)


 

Institut Smyslové aktivizace, ISA educa s.r.o., zajišťuje akreditované a profesionálně vedené kurzy autorského Konceptu Smyslové aktivizace. V kurzech se účastníci učí, jak o stárnoucího a demencí nemocného člověka pečovat s úctou, respektem a láskou. A jak pro ně připravit smysluplné aktivizace. Více na www.smyslovaaktivizace.cz


Lucie, Ivana a Ladislav Musilovi


„Jarmil Vepřek aka Běžící češtinář“


Kvpgroup.com


 

Úpravy a opravy silničních povrchů. Více na: SILNICE CAJK s.r.o. || SADSKÁ


 

Obec Těchařovice hrdě podpořila projekt vznikající na jejím území.


Kateřina Marenová má na starosti část projektu Pohádkové hipoterapie, a to Pohádkový fond Wilbur. Kateřina se bude aktivně podílet na příslušných činnostech, mezi něž patří mimo jiné vytipování osob, jimž by mohla pomoci podpora z prodeje za tímto účelem vyčleněné části knižního nákladu.


Autoři fotografií:

Monika Navrátilová, Šárka Veinhauerová, Martina Valihrachová, Martina Svobodová, Martina Havlínová, Karolína Kopcová, Petr Kadlec, Gabriela Horsáková, Kateřina Vojáčková, Eliška Váchalová, Veronika Kutalová, Marcela Kozová, Vanda Bělinová, Lucie Robková, Tereza Bělinová, Dalibor Gregor, Lenka Nosková, Barbora Kalinová, Stanislav Pitela, Jiří Trojánek, Andrea Vaňkátová, Patricie Mazuchová, Zuzana Pragerová


 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.